TAMPEREEN PYRINTÖ

Aikataulu – SM-hallimoniottelut

Tampere SM-hallimoniottelu, Tampereen Pyrintö
AIKATAULU – 27.2.2017/m.s. – LOPULLINEN
Tampere, PIRKKAHALLI
LAUANTAI – SUNNUNTAI 4.-5.3.2017
HUOM – Seuraavat lajit alkavat noin 30 minuuttia
edellisen päättymisestä seuraavalla suorituspaikalla.
Aikataulu suuntaa antava!
Lauantai 4.3.
alkaa Osallistujia päättyy PAIKKA
10:30 T15 – A 41 6 erää 60m AJ 11:10
11:20 korkeushyppy 13:05 A
14:35 kuulantyöntö 15:35 A
16:10 pituushyppy 17:10 A
17:45 21 2. ERÄ 800m 17:55
10:30 T15 – B 60m AJ 11:10
11:40 korkeushyppy 13:45 B
14:40 kuulantyöntö 15:40 B
16:15 pituushyppy 17:15 B
17:55 20 1. ERÄ 800m 18:05
11:15 M17 16 2 erää 60m 11:30
12:00 pituushyppy 13:00 B
13:30 kuulantyöntö 14:10 B
14:50 korkeushyppy 17:00 B
11:35 M19 10 2 erää 60m 11:40
12:15 pituushyppy 13:00 A
13:30 kuulantyöntö 14:05 A
14:35 korkeushyppy 16:05 A
11:40 M22 5 1 erä 60m 11:45
12:15 pituushyppy 13:00 A
13:30 kuulantyöntö 14:05 A
14:35 korkeushyppy 16:05 A
13:50 M 8 1 erä 60m 14:00
14:30 pituushyppy 15:05 A
16:05 kuulantyöntö 16:30 A
17:00 korkeushyppy 18:00 A
HUOM – Seuraavat lajit alkavat noin 30 minuuttia
edellisen päättymisestä seuraavalla suorituspaikalla.
Aikataulu suuntaa antava!
Sunnuntai 5.3.
alkaa päättyy PAIKKA
11:25 P15 19 3 erää 60m AJ 11:40
12:10 pituushyppy 13:10 A
13:35 kuulantyöntö 14:20 A
15:25 seiväshyppy 17:25 A
18:00 1 erä 1000m 18:05
10:20 M17 16 2 erää 60m AJ 10:35
11:00 seiväshyppy 13:30 B
14:30 1 erä 1000m 14:35
13:25 M19 10 2 erää 60m AJ 13:30
14:00 seiväshyppy 16:00 B
16:45 1 erä 1000m 16:50
10:35 M22 5 1 erä 60m AJ 10:40
11:10 seiväshyppy 12:10 A
12:40 1 erä 1000m 12:45
12:00 M 8 1 erä 60m AJ 12:05
12:40 seiväshyppy 14:55 A
15:45 1 erä 1000m 15:50
10:00 N17-A 29 4 erää 60m AJ 10:15
10:40 korkeushyppy 11:50 A
12:20 kuulantyöntö 13:05 A
13:50 pituushyppy 14:50 A
15:30 15 2. ERÄ 800m 15:35
10:00 N17-B 60m AJ 10:15
10:35 korkeushyppy 11:45 B
12:20 kuulantyöntö 13:05 A
13:50 pituushyppy 14:50 A
15:35 14 1. ERÄ 800m 15:40
12:20 N19 12 2 erää 60m AJ 12:30
12:50 korkeushyppy 14:10 B
14:40 kuulantyöntö 15:10 A
15:40 pituushyppy 16:10 A
16:55 1 erä 800m 17:00
11:50 N22 8 1 erä 60m AJ 11:55
12:25 korkeushyppy 13:50 A
15:30 kuulantyöntö 16:00 A
16:35 pituushyppy 17:10 A
17:40 1 erä 800m 17:45
11:45 N 6 1 erä 60m AJ 11:50
12:25 korkeushyppy 14:00 A
15:30 kuulantyöntö 16:00 A
16:35 pituushyppy 17:10 A
17:50 1 erä 800m 17:55