TAMPEREEN PYRINTÖ

Hallimaaottelu – aikataulu

Hallimaaottelun alustava aikatauluHallimaaottelu logo 2017

Lopullinen aikataulu julkaistaan 6.2.2017

Preliminary Timetable
12:00 W+M Discus 5 + 5 athletes (not included in match)
14:20 W 60 m 2 heats (not included in match)
14:30 M 60 m 2 heats (not included in match)
14:50 M pole vault
15:00 Start of the indoor match
15:00 W shot put
15:05 W 300 m hurdles 2 heats (not included in match)
15:25 M 300 m hurdles 2 heats (not included in match)
15:45 Opening ceremony
15:50 M high jump
M triple jump
16:00 M 60 m
16:07 Boys13 60 m
16:15 W 60 m
16:22 Girls13 60 m
16:30 W 400 m H1
16:35 W 400 m H2
16:40 W long jump
16:45 M 400 m H1
16:50 M 400 m H2
16:55 M shot put
17:00 W 3000 m
17:15 W pole vault
17:20 M 800 m
17:25 W triple jump
17:30 W 800 m
17:40 W 200 m H1
17:45 W 200 m H2
17:50 M 200 m H1
W high jump
17:55 M 200 m H2
18:05 M 3000 m
18:20 M long jump
18:25 W 60 m hurdles
18:35 M 60 m hurdles
18:50 W 1500 m
19:00 M 1500 m
19:10 W 4 x 300 m
19:20 M 4 x 300 m