Vaatetilaukset käynnissä – tilausaikaa 21.9. saakka!

Talvikauden uudistuvat seura-asut on nyt tilattavissa Nonamen Clubshopissa!

Valikoimassa on lämmittelyasu (naisten ja unisex -malli), liivi, kisa-asu, panta, kaksi eri paksuista pipoa, iso varustereppu, toppatakki jne. Toppatakkiin ja reppuun tulee kuvista poiketen painatukseksi seuran logo. Samalla voi myös tilata t-paitaa talven sisäliikuntaan ja valmiiksi ensi kesää varten sekä ohutta juoksutakkia. Käy kurkkaamassa valikoima ja tilaa omasi!

Ohjeet tilauksen tekemiseen:

  • Mene osoitteeseen: https://clubshop.nonamesport.com/fi/
  • Kirjaudu sisään omilla tunnuksillasi tai ensimmäisellä kerralla luo tili
  • Seuran salasana: 00241TPh
  • Valitse haluamasi tuotteet, vahvista tilaus ja maksa se

Järjestämme muutamia yksittäiskappaleita asuja seuran huoltokopille Kauppiin, missä niitä voi sovittaa torstain Hiihtokoulun yhteydessä. Kannattaa rohkeasti myös sovittaa kaverin takkia oman koon löytämiseksi. Lisäksi asuja pääsee sovittamaan Noname Brand Storelle (Klingendahl) perjantaina 15.9. klo 14-17, maanantaina 18.9. klo 14-17 ja tiistaina 19.9. klo 14-17.

Lisätiedot Anni Alamettälä, 040 723 6899.

Tilausaikaa on torstaihin 21.9. klo 23.59 saakka! Tuotteet toimitetaan marraskuun alkupuolella.