Tampereen koululaishiihdot alakoulu tytöt 2016

Alakoulujen hiihtokilp. 2016 TytötL Ä H T Ö L I S T A© Tampereen Pyrintö

Kilpailun sarjat: T10P; T11P; T12P; T13P; T10V; T11V; T12V; T13V


T10P Naiset 10 vuotta, perinteinen 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.01.30            T10P         3  Iitu Rantalainen        Olkahisen koulu
10.02.00            T10P         4  Lilarose Veijalainen    Kissanmaan koulu
10.02.30            T10P         5  Olivia Lisko            Annalan koulu
10.03.00            T10P         6  Milla Virtaranta        SvensksamskiTamm
10.03.30            T10P         7  Aino Kytölä             Etelä-Hervkoul
10.04.00            T10P         8  Hilla Poussu            Kaukajärven koulu
10.04.30            T10P         9  Maria Hietanen          Etelä-Hervkoul
10.05.00            T10P        10  Julia Jurttila          Tesomajärven koulu
10.05.30            T10P        11  Pihla Takala            Etelä-Hervkoul
10.06.00            T10P        12  Olga Väliahdet          Lamminpään koulu
10.06.30            T10P        13  Peppi Palo-oja          Olkahisen koulu
10.07.00            T10P        14  Peppi Peltotalo         VehmjaVuorkoul
10.07.30            T10P        15  Lumi Heinilä            Sammon koulu
10.08.00            T10P        16  Hilja Kanerva           VehmjaVuorkoul
10.08.30            T10P        17  Emma Alanko             Kaukajärven koulu
10.09.00            T10P        18  Ella Parviainen         FISTA
10.09.30            T10P        19  Helmirosa Markkula      Annalan koulu
10.10.00            T10P        20  Meeri Riihioja          Olkahisen koulu
10.10.30            T10P        21  Lina Wälikangas         SvensksamskiTamm
10.11.00            T10P        22  Saga Kopra              FISTA
10.11.30            T10P        23  Ingrid Kautto           VehmjaVuorkoul
10.12.00            T10P        24  Meri Rantala            Kämmeniemen koulu
10.12.30            T10P        25  Emilia Mikkonen         Kämmeniemen koulu

T11P Naiset 11 vuotta, perinteinen 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.13.30            T11P        27  Nea Iivonen             Kämmeniemen koulu
10.14.00            T11P        28  Birgit Tuomola          Tesomajärven koulu
10.14.30            T11P        29  Vilma Paavola           FISTA
10.15.00            T11P        30  Iina Sydänheimo         Tesomajärven koulu
10.15.30            T11P        31  Verna Joenperä          Aleksanterin koulu
10.16.00            T11P        32  Annika Alanko           Olkahisen koulu
10.16.30            T11P        33  Yaou Song               Etelä-Hervkoul
10.17.00            T11P        34  Aino Lepola             Takahuhdin koulu
10.17.30            T11P        35  Helmi Suominen          Etelä-Hervkoul
10.18.00            T11P        36  Nella Pelkonen          Tesomajärven koulu
10.18.30            T11P        37  Emma Jussila            SvensksamskiTamm
10.19.00            T11P        38  Reetta Muuronen         Kaukajärven koulu
10.19.30            T11P        39  Vilja Fingerroos        SvensksamskiTamm
10.20.00            T11P        40  Emma Aura               Raholan koulu
10.20.30            T11P        41  Kiia Lannetta           Lamminpään koulu
10.21.00            T11P        42  Salla Hietaranta        Olkahisen koulu
10.21.30            T11P        43  Anniina Valo            Lamminpään koulu
10.22.00            T11P        44  Camila Rosell Perez     Annalan koulu
10.22.30            T11P        45  Oona Koskinen           Etelä-Hervkoul
10.23.00            T11P        46  Roosa Myllymäki         Raholan koulu
10.23.30            T11P        47  Iida Korpikoski         Takahuhdin koulu
10.24.00            T11P        48  Helmi Lähde             Annalan koulu
10.24.30            T11P        49  Inari Pitkänen          Etelä-Hervkoul
10.25.00            T11P        50  Aada Lahtinen           Tesomajärven koulu
10.25.30            T11P        51  Ava Halme               Kämmeniemen koulu

T12P Naiset 12 vuotta, perinteinen 3 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.29.00            T12P        58  Kiia Korpinen           Takahuhdin koulu
10.29.30            T12P        59  Jenna Saarilahti        Kämmeniemen koulu
10.30.00            T12P        60  Amy Wang                Juhannuskylän koulu
10.30.30            T12P        61  Oona Kaukonen           Kaukajärven koulu
10.31.00            T12P        62  Ella Leino              Olkahisen koulu
10.31.30            T12P        63  Venla Melartin          Annalan koulu
10.32.00            T12P        64  Kiona Inkilä            FISTA
10.32.30            T12P        65  Vilja Mäkynen           Kissanmaan koulu
10.33.00            T12P        66  Tilda Ilveskoski        Olkahisen koulu
10.33.30            T12P        67  Helmi Tarkiainen        Koiviston koulu
10.34.00            T12P        68  Ranja Ruotoistenmäki    FISTA
10.34.30            T12P        69  Hertta Ojala            Peltolammin koulu
10.35.00            T12P        70  Minttu Toivonen         Juhannuskylän koulu
10.35.30            T12P        71  Iiris Anson             FISTA
10.36.00            T12P        72  Tia Tanskanen           Annalan koulu
10.36.30            T12P        73  Emmi Hänninen           Kissanmaan koulu
10.37.00            T12P        74  Serafina Salmi          Olkahisen koulu
10.37.30            T12P        75  Sara-Julia Lepistö      FISTA
10.38.00            T12P        76  Venla Vehmanen          Juhannuskylän koulu
10.38.30            T12P        77  Jemina Tuomainen        Raholan koulu

T13P Naiset 13 vuotta, perinteinen 3 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

10.40.00            T13P        80  MIlja Suominen          Kämmeniemen koulu
10.40.30            T13P        81  Laura Uotila            Kämmeniemen koulu
10.41.00            T13P        82  Myy Rantanen            SvensksamskiTamm
10.41.30            T13P        83  Viivi  Lundberg         Atalan koulu
10.42.00            T13P        84  Siiri-Maija Vepsäläinen Normaalikoulu
10.42.30            T13P        85  Kiia Korpinen           Takahuhdin koulu
10.43.00            T13P        86  Erika Majuri            SvensksamskiTamm
10.43.30            T13P        87  Viivi Rautiainen        Olkahisen koulu
10.44.00            T13P        88  Lotta Skogster          SvensksamskiTamm
10.44.30            T13P        89  Aino Lähde              Annalan koulu
10.45.00            T13P        90  Lotta Martansaari       Lentävänniemen koulu
10.45.30            T13P        91  Meeri Kimmo             Kaukajärven koulu
10.46.00            T13P        92  Katariina Valo          Lamminpään koulu
10.46.30            T13P        93  Saga Vanninen           Sammon koulu
10.47.00            T13P        94  Roosa Haataja           Annalan koulu
10.47.30            T13P        95  Hertta Vihreälehto      Normaalikoulu
10.48.00            T13P        96  Henna Vinni             Lamminpään koulu
10.48.30            T13P        97  Klaudia Jokinen         Sammon koulu
10.49.00            T13P        98  Hanna Pörsti            Normaalikoulu
10.49.30            T13P        99  Elsa Silfverberg        SvensksamskiTamm
10.50.00            T13P       100  Venla Aaltonen          Kaukajärven koulu

T10V Naiset 10 vuotta, vapaa 1 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.05.00            T10V       130  Veera Sipilä            Kissanmaan koulu
11.05.30            T10V       131  Johanna Harola          Leinolan koulu
11.06.00            T10V       132  Hulda Mustajoki         Normaalikoulu
11.06.30            T10V       133  Aino Vitikka            Leinolan koulu
11.07.00            T10V       134  Carola Hauru            Olkahisen koulu
11.07.30            T10V       135  Milja Penninkangas      Lamminpään koulu
11.08.00            T10V       136  Elli Harju              Kissanmaan koulu
11.08.30            T10V       137  Ilona Joensuu           Lamminpään koulu
11.09.00            T10V       138  Aino Niiniaho           Tesomajärven koulu
11.09.30            T10V       139  Sylvi Vänskä            Kissanmaan koulu
11.10.00            T10V       140  Iida Toivanen           Lamminpään koulu
11.10.30            T10V       141  Diandra Palmroth        Tesomajärven koulu
11.11.00            T10V       142  Emmi Savenius           Normaalikoulu
11.11.30            T10V       143  Norah Löppönen          FISTA
11.12.00            T10V       144  Taika Gylling           SvensksamskiTamm
11.12.30            T10V       145  Julia Jääskeläinen      FISTA

T11V Naiset 11 vuotta, vapaa 1 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.15.00            T11V       150  Saana Paananen          Olkahisen koulu
11.15.30            T11V       151  Siiri Kattilakoski      Annalan koulu
11.16.00            T11V       152  Sera Janhonen           Lamminpään koulu
11.16.30            T11V       153  Mette Varjola           Koiviston koulu
11.17.00            T11V       154  Nea Välimäki            FISTA
11.17.30            T11V       155  Lotta Heinänen          Takahuhdin koulu
11.18.00            T11V       156  Peppi Vallenius         Sammon koulu
11.18.30            T11V       157  Eeva Tolonen            Kissanmaan koulu
11.19.00            T11V       158  Isabella Lillqvist      SvensksamskiTamm
11.19.30            T11V       159  Elina Tuominen          Aleksanterin koulu
11.20.00            T11V       160  Emilia Salonen          Olkahisen koulu
11.20.30            T11V       161  Oona Jävinen            Annalan koulu
11.21.00            T11V       162  Viktoria Pogosova       Normaalikoulu
11.21.30            T11V       163  Matilda Wirola          Leinolan koulu
11.22.00            T11V       164  Sia Suni                FISTA

T12V Naiset 12 vuotta, vapaa 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.26.30            T12V       173  Salla Valio             Kämmeniemen koulu
11.27.00            T12V       174  Vera Riihiviita         Tesomajärven koulu
11.27.30            T12V       175  Viveka Kuivalahti       Juhannuskylän koulu
11.28.00            T12V       176  Anniina Jokela          Tesomajärven koulu
11.28.30            T12V       177  Helmi Lukkala           Lamminpään koulu
11.29.00            T12V       178  Krista Manninen         Sammon koulu
11.29.30            T12V       179  Iida Viitaniemi         Takahuhdin koulu
11.30.00            T12V       180  Kiia Kahiluoto          Sammon koulu
11.30.30            T12V       181  Liisa Matinheikki       Normaalikoulu
11.31.00            T12V       182  Jenniina Raunio         Lamminpään koulu
11.31.30            T12V       183  Paula Vuorisalmi        Normaalikoulu
11.32.00            T12V       184  Katriina Sarapova       Etelä-Hervkoul
11.32.30            T12V       185  Saana Henttonen         Kaukajärven koulu
11.33.00            T12V       186  Taru Pukkila            Takahuhdin koulu
11.33.30            T12V       187  Iiris Koivisto          Lamminpään koulu
11.34.00            T12V       188  Nadija Vasylenko        Annalan koulu
11.34.30            T12V       189  Ida Töyrylä             Takahuhdin koulu
11.35.00            T12V       190  Iris Kari               Kissanmaan koulu
11.35.30            T12V       191  Elina Guina             Normaalikoulu
11.36.00            T12V       192  Sofia Suoja             Olkahisen koulu
11.36.30            T12V       193  Tiia Ikonen             Lamminpään koulu
11.37.00            T12V       194  Emma Hossi              Annalan koulu
11.37.30            T12V       195  Emmi Manninen           Takahuhdin koulu
11.38.00            T12V       196  Sara Aho                Normaalikoulu
11.38.30            T12V       197  Jenni Valovirta         Kaukajärven koulu
11.39.00            T12V       198  Sointu Pernu            Etelä-Hervkoul

T13V Naiset 13 vuotta, vapaa 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

11.41.00            T13V       202  Henna Mäki              Kämmeniemen koulu
11.41.30            T13V       203  Jerica Halme            Lamminpään koulu
11.42.00            T13V       204  Sanni Ollikainen        Sammon koulu
11.42.30            T13V       205  Emilia Hermans          Normaalikoulu
11.43.00            T13V       206  Venny Lundberg          Atalan koulu
11.43.30            T13V       207  Silja Yli-Hietanen      Takahuhdin koulu
11.44.00            T13V       208  Laura Valonen           Kaukajärven koulu
11.44.30            T13V       209  Siiri Majanen           Lamminpään koulu
11.45.00            T13V       210  Milja Eronen            Lentävänniemen koulu
11.45.30            T13V       211  Emma Koivusaari         Annalan koulu