Tampereen koululaishiihdot yläkoulut 2016

Yläkoulujen viestit 2016L Ä H T Ö L I S T A© Tampereen Pyrintö

Kilpailun sarjat: TYTÖT; POJAT


TYTÖT Yläkoulut, sprinttiviesti tytöt 6 km V

Sarja  Nro   Nimi                       Seura                        Lähtöaika

TYTÖT     1  Pyynikki 1                 Pyynikin koulu                14.00.00
            TYTÖT1     1      Silja Tanttari
            TYTÖT2     1      Kaisa Haanpää
            TYTÖT3     1      Vilma Tuominen

TYTÖT     2  Hatanpää 2                 Hatanpään koulu               14.00.00
            TYTÖT1     2      Laura Laukkanen
            TYTÖT2     2      Salla Mustonen
            TYTÖT3     2      Rosa Simola

TYTÖT     3  Sampo 1                    Sammon koulu                  14.00.00
            TYTÖT1     3      Sonja Rosqvist
            TYTÖT2     3      Julia Litukka
            TYTÖT3     3      Inka Mustajoki

TYTÖT     4  Pyynikki 2                 Pyynikin koulu                14.00.00
            TYTÖT1     4      Katariina Lankinen
            TYTÖT2     4      Villa Mustajoki
            TYTÖT3     4      Sonja Lankinen

TYTÖT     5  Sampo 2                    Sammon koulu                  14.00.00
            TYTÖT1     5      Essi Korpi
            TYTÖT2     5      Veera Haukijärvi
            TYTÖT3     5      Emilia Jääskeläinen

TYTÖT     6  Sampo 3                    Sammon koulu                  14.00.00
            TYTÖT1     6      Lotta Tapper
            TYTÖT2     6      Ida Sievers
            TYTÖT3     6      Pihla Aro

TYTÖT     7  Sampo 4                    Sammon koulu                  14.00.00
            TYTÖT1     7      Kerttu Mäkinen
            TYTÖT2     7      Tuuli Kankaanpää
            TYTÖT3     7      Silvia Rönnholm

TYTÖT     8  Sampo 5                    Sammon koulu                  14.00.00
            TYTÖT1     8      Sara Aalto
            TYTÖT2     8      Iina Virtanen
            TYTÖT3     8      Enni Lahtinen

TYTÖT    10  FISTA 1                    FISTA                         14.00.00
            TYTÖT1     10     Marjut Lehmonen
            TYTÖT2     10     Dariya Sivovolenko
            TYTÖT3     10     Julia Anderson


POJAT Yläkoulut, sprinttiviesti pojat 6 km V

Sarja  Nro   Nimi                       Seura                        Lähtöaika

POJAT    11  Samskolan 1                Svenska Samskolan             14.30.00
            POJAT1     11     Rasmus Eronen
            POJAT2     11     Niklas Eronen
            POJAT3     11     Lasse Viilo

POJAT    12  Sampo 1                    Sammon koulu                  14.30.00
            POJAT1     12     Joel Schule
            POJAT2     12     Emil Rautiainen
            POJAT3     12     Eino Puronurmi

POJAT    13  Kämmenniemi 1              Kämmenniemen koulu            14.30.00
            POJAT1     13     Vilho Mäntyvaara
            POJAT2     13     Aleksi Hietala
            POJAT3     13     Lauri Hietala

POJAT    14  Pyynikki 1                 Pyynikin koulu                14.30.00
            POJAT1     14     Veeti Portimojärvi
            POJAT2     14     Aarni Vaahtera
            POJAT3     14     Oula Jokela

POJAT    15  Hatanpää 1                 Hatanpään koulu               14.30.00
            POJAT1     15     Akseli Konttila
            POJAT2     15     Kristian Ketola
            POJAT3     15     Tapio Mikkola