13.10. GPS-seurattavien lista julkaistu

GPS-seurannan urheilijat on nyt valittu. Maastorankin kärkipään urheilijat ovat listoilla, ja lisäksi mukaan on otettu tänä vuonna MM-kisoissa juosseita urheilijoita Suomen, Sveitsin ja Kanadan maajoukkueista.

GPS-seurattavat (pdf)

H21

1 11:00 Liukkonen Oskari HiKi
2 11:00 Anjala Topi Koovee
3 11:00 Saari Toni VaajTe
4 11:00 Suna Jussi TuMe
5 11:00 Sorvisto Juha VaajTe
6 11:00 Leskinen Aapo Lynx
7 11:00 Karppinen Aleksi IkNV
8 11:00 Stenlund Daniel PR
9 11:00 Taanila Vesa IkNV
10 11:00 Knuuttila Mikko IkNV
11 11:00 Fabritius Mikael Trian
12 11:00 Saari Aki VaajTe
13 11:00 Hämäläinen Sami MSParma
14 11:00 Muukkonen Petteri VeVe
15 11:00 Huttunen Esa TuMe
16 11:00 Silvennoinen Santeri KR
17 11:00 Räsänen Markus KuoSu
18 11:00 Huhtinen Mikko PR
19 11:00 Parkkinen Jarno Koovee
26 11:00 Hramov Andrei Hiisi

D21

101 11:00 Kemp Emily AngA
102 11:00 Niittynen Miia Koovee
103 11:00 Viberg Tuulia MSParma
104 11:00 Gunell Yvonne PIF
105 11:00 Nurmi Kirsi SWE
106 11:00 Kaskinen Mira RasKa
107 11:00 Mänkärlä Aino Lynx
108 11:00 Hirvonen Eveliina PR
109 11:00 Nurmela Sari VeVe
110 11:00 Kotkajuuri Anna KangSK
111 11:00 Heikkonen Anni MSParma
112 11:00 Pajunen Laura AnttU

H20

201 11:10 Sorsa Aleksi EsSu
202 11:10 Kuukka Anton TP
203 11:10 Heikkilä Ollipekka Lynx
204 11:10 Pernu Lari EsSu
205 11:10 Suominen Eemeli HiKi
206 11:10 Huila Joona Hiisi
207 11:10 Heinonen Eero MSParma
228 11:10 Salmenkylä Anton HS

H18

301 11:20 Ruohola Akseli MSParma
302 11:20 Hakuli Tommi SKUusi
303 11:20 Heikkinen Valtteri VeVe
304 11:20 Eerola Teemu TP
305 11:20 Aho Aaro VaHa
306 11:20 Julkunen Aaro MSParma
310 11:20 Heikkilä Tuomas HS

H16

401 11:20 Eerola Mikko TP
402 11:20 Heikkilä Niklas KS
403 11:20 Mannonen Ville HS
404 11:20 Lindqvist Arttu KS
405 11:20 Oksanen Teemu IkNV
406 11:20 Silvennoinen Oskari KR
407 11:20 Viilo Lasse TP

H15

501 11:10 Arola Topias PR
502 11:10 Matinheikki Leo TP
503 11:10 Viskari Juuso HiKi
504 11:10 Peltola Samuli KeuKi
505 11:10 Syrjäläinen Lauri HS
506 11:10 Laitinen Vertti Koovee

D20

601 11:00 Jalava Enni TuS
602 11:00 Ukskoski Karoliina PerhKi
603 11:00 Ståhlberg Emilia EsSu
604 11:00 Rajamäki Netta KangSK
605 11:00 Martikainen Karoliina Trian
606 11:00 Schoultz von Katja Trian
607 11:00 Kinnala Venla TuS
618 11:00 Aebischer Valerie TP

D18

701 11:20 Tuomisto Anu VaaSu
702 11:20 Haanpää Anni TP
703 11:20 Klemettinen Veera S-JKL
704 11:20 Nymalm Amy PIF
705 11:20 Hanhijärvi Leenukka EsAk
749 11:20 Aebersold Simona TP

D16

801 11:10 Eerola Lotta TP
802 11:10 Nurminen Inka JRV
803 11:10 Silvennoinen Siiri KR
804 11:10 Taulavuori Venla AlatPi
805 11:10 Kukonlehto Hilda KangSK
806 11:10 Turakainen Venla HS

D15

901 11:20 Määttänen Maria EsSu
902 11:20 Haapala Ida EsSu
903 11:20 Pitkänen Hilla JRV
904 11:20 Karjalainen Mikaela PäijRa
905 11:20 Lahdenperä Melina EsSu
906 11:20 Virtanen Heta HlS

Leave a Comment