Aikataulu – TJIG 2020

LOPULLINEN AIKATAULU 

Perjantai 6.3.2020

17:40 M-17 Seiväshyppy * = aikaistettu
18:00 T-15 Keihäs
N-17 60m aitajuoksu alkuerät
N17 Pituus 2 ryhmää. Ryhmä 2 n. klo 18.50
18:15 M-17 60m aitajuoksu alkuerät
18:40 N-17 800m
18:45 N-17 Kuula ** = myöhäistetty
18:50 M-17 800m
19:00 M-17 60m alkuerät
19:25 N-17 60m alkuerät ** = myöhäistetty
19:45 P-15 Keihäs
19:50 N-17 Seiväshyppy ** = myöhäistetty
20:00 M-17 Pituus
20:05 M-17 300m ** = myöhäistetty
20:20 N-17 300m
20:50 N-17 60m aitajuoksu finaali
21:00 M-17 60m aitajuoksu finaali

Lauantai 7.3.2020

09.45 T-15 pituushyppy, vauhti kaarteesta 2 ryhmää. Ryhmä 2 klo n. 10.40
T-12 60m alkuerät / etusuora
P-10 60m alkuerät / takasuora Takasuoran alkuerät 7 radalla
P-11 korkeushyppy / B paikka
P-12 pituushyppy / B-halli 2 ryhmää
T-10 kiekonheitto
P-13 kuulantyöntö / A paikka
09.50 P-15 korkeushyppy / A paikka
10.20 T-11 60m alkuerät / takasuora Takasuoran alkuerät 7 radalla
10.30 T-13 60m alkuerät / etusuora
11.00 P-10 kuulantyöntö / B paikka * = aikaistettu
11.10 T-10 60m alkuerät / takasuora Takasuoran alkuerät 7 radalla
11.15 T-11 pituushyppy / B-halli * = aikaistettu 2 peräkkäistä ryhmää. Ryhmä 2 n.klo 12.15
11.20 T-14 60m alkuerät / etusuora * = aikaistettu
11.25 P-13 kiekonheitto
11.30 P-15 kuulantyöntö / A paikka
11.50 P-12 60m alkuerät / takasuora Takasuoran alkuerät 7 radalla
12.00 T-12 korkeushyppy / A paikka 2 ryhmää
12.15 P-14 60m alkuerät / etusuora
12.20 P-11 60m alkuerät / takasuora Takasuoran alkuerät 7 radalla
12.35 T-14 pituushyppy / A paikka 3 peräkkäistä ryhmää. Ryhmä 2 klo n. 13.35, ryhmä 3 n. 14.45
12.40 T-13 kuulantyöntö / B paikka
P-15 60m alkuerät / etusuora
12.50 P-13 60m alkuerät / takasuora Takasuoran alkuerät 7 radalla
P-14 kuulantyöntö / A paikka
13.05 T-15 60m alkuerät / etusuora
13.45 P-12 kiekonheitto ** = myöhäistetty
14.10 T-10 60m B-finaali Takasuora
P-10 pituushyppy / B-halli * = aikaistettu 2 ryhmää
14.12 T-10 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
14.15 T-10 kuulantyöntö / A paikka
P-10 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
14.17 P-10 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
14.20 T-11 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
14.22 T-11 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
14.25 P-14 korkeushyppy / A paikka
P-11 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
14.27 P-11 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
14.35 T-12 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
14.37 T-12 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
14.40 P-12 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
14.42 P-12 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
14.45 T-13 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
14.47 T-13 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
14.50 P-13 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
14.52 P-13 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
15.00 T-14 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
15.02 T-14 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
15.05 P-14 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
15.07 P-14 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
15.10 T-15 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
15.12 T-15 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
15.15 P-15 60m B-finaali ** = myöhäistetty Takasuora
15.17 P-15 60m A-finaali ** = myöhäistetty Etusuora
15.20 N-17 60m finaali ** = myöhäistetty Etusuora
P-11 kuulantyöntö / B paikka * = aikaistettu
15.25 M-17 60m finaali ** = myöhäistetty Etusuora
15.40 T-11 kiekonheitto
P-12 korkeushyppy / B paikka
T-14 800m ** = myöhäistetty
15.55 P-14 800m ** = myöhäistetty
16.10 T-13 pituus / B-halli 2+2 ryhmää. Ryhmät 3 ja 4 klo n. 17.00
T-15 800m ** = myöhäistetty
16.25 T-12 kuulantyöntö / A paikka
P-15 800m ** = myöhäistetty
16.30 N-17 korkeushyppy / A paikka
16.40 P-15 300m aidat ** = myöhäistetty
16.50 T-15 300m aidat ** = myöhäistetty
17.00 T-14 300m aidat
17.15 P-14 300m aidat
17.20 T-14 kiekonheitto
17.30 N-17 300m aidat
17.35 P-14 kolmiloikka
17.40 M-17 300m aidat
18.05 T-11 4x60m aitaviesti
18:25 M-17 korkeushyppy / A paikka
18.30 P-11 4x60m aitaviesti ** = myöhäistetty
18.40 M-17 kuulantyöntö / A paikka
18.55 P-13 4x60m aitaviesti ** = myöhäistetty
19.05 P-15 kolmiloikka
19.10 T-15 kiekonheitto
19.15 T-13 4x60m aitaviesti
19:25 T-14 Seiväshyppy / B-halli * = aikaistettu
19:55 T-15 Seiväshyppy / A-halli ** = myöhäistetty
20.00 T-15 4x80m aitaviesti
20.30 P-15 4x80m aitaviesti
20.45 P-14/15 kiekonheitto

Sunnuntai 8.3.2020

 9.45 T-10 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)
T-12 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
P-14 pituushyppy, vauhti kaarteesta juoksusuuntaan
T-14 korkeushyppy / A+B paikka 2 ryhmää
T-15 kuulantyöntö / A paikka
10.10 P-12 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
T-12 keihäänheitto
10.15 P-10 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora) ** = myöhäistetty
10.20 T-13 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
T-10 pituushyppy / B-halli 2+2 ryhmää. Ryhmät 3 ja 4 n. klo 10.55
10.30 T-11 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora) ** = myöhäistetty
10.45 P-13 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna * = aikaistettu
11.00 P-11 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora) ** = myöhäistetty
11.05 T-15 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
11.25 T-14 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna ** = myöhäistetty
11.25 P-13 pituushyppy
11.30 T-14 kuulantyöntö / A paikka
T-11 korkeushyppy / A+B paikka 2 ryhmää
11.45 P-15 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna ** = myöhäistetty
11.55 P-14 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna ** = myöhäistetty
12.10 T-13 keihäänheitto
12.15 T-12 1000m
12.30 P-12 1000m
12.45 P-11 1000m
T-12 pituushyppy / B-halli 2+2 ryhmää. Ryhmät 3 ja 4  n.klo 13.40
12.55 T-11 1000m
13.15 T-10 1000m
13.20 P-15 pituushyppy
13.30 P-10 1000m
T-11 kuulantyöntö / A paikka
T-15 korkeushyppy / A paikka
13.40 P-13 korkeushyppy / B paikka
13.45 T-13 1000m
13.55 P-11 keihäänheitto * = aikaistettu
14.00 P-13 1000m
14.20 T-14 300m
15.00 T-14 kolmiloikka ** = myöhäistetty 2 ryhmää. Ryhmä 2 n. klo 15.45
15.10 P-14 300m
15.35 T-15 300m
P-10 keihäänheitto * = aikaistettu
15.40 T-13 korkeushyppy / A paikka 2 ryhmää
P-12 kuulantyöntö / A paikka
16.10 P-15 300m ** = myöhäistetty
16.10 P-11 pituushyppy / B-halli 2 ryhmää
16.55 T-11 4x100m
17.10 T-14 keihäänheitto
17.20 P-13 4x100m
17.30 T-15 kolmiloikka
17.40 P-15 4x100m
17:50 P-14 seiväshyppy / B-halli
17.55 P-15 seiväshyppy / A-halli ** = myöhäistetty
18.00 T-13 4x100m
18.30 P-11 4x100m
18.45 T-15 4x100m
18.55 P-14 keihäänheitto