LOPULLINEN AIKATAULU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PERJANTAI 06.03.2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17:40 |
M-17 |
Seiväshyppy |
* = aikaistettu |
|
|
18:00 |
T-15 |
Keihäs |
|
|
|
|
N-17 |
60m aitajuoksu alkuerät |
|
|
|
|
N17 |
Pituus |
|
2 ryhmää. Ryhmä 2 n. klo 18.50 |
18:15 |
M-17 |
60m aitajuoksu alkuerät |
|
|
|
18:40 |
N-17 |
800m |
|
|
|
18:45 |
N-17 |
Kuula |
** = myöhäistetty |
|
|
18:50 |
M-17 |
800m |
|
|
|
19:00 |
M-17 |
60m alkuerät |
|
|
|
19:25 |
N-17 |
60m alkuerät |
** = myöhäistetty |
|
|
19:45 |
P-15 |
Keihäs |
|
|
|
19:50 |
N-17 |
Seiväshyppy |
** = myöhäistetty |
|
|
20:00 |
M-17 |
Pituus |
|
|
|
20:05 |
M-17 |
300m |
** = myöhäistetty |
|
|
20:20 |
N-17 |
300m |
|
|
|
20:50 |
N-17 |
60m aitajuoksu finaali |
|
|
|
21:00 |
M-17 |
60m aitajuoksu finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LAUANTAI 07.03.2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09.45 |
T-15 |
pituushyppy, vauhti kaarteesta |
|
2 ryhmää. Ryhmä 2 klo n. 10.40 |
|
T-12 |
60m alkuerät / etusuora |
|
|
|
|
P-10 |
60m alkuerät / takasuora |
|
Takasuoran alkuerät 7 radalla |
|
P-11 |
korkeushyppy / B paikka |
|
|
|
|
P-12 |
pituushyppy / B-halli |
|
2 ryhmää |
|
|
T-10 |
kiekonheitto |
|
|
|
|
P-13 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
09.50 |
P-15 |
korkeushyppy / A paikka |
|
|
|
10.20 |
T-11 |
60m alkuerät / takasuora |
|
Takasuoran alkuerät 7 radalla |
10.30 |
T-13 |
60m alkuerät / etusuora |
|
|
|
11.00 |
P-10 |
kuulantyöntö / B paikka |
* = aikaistettu |
|
|
11.10 |
T-10 |
60m alkuerät / takasuora |
|
Takasuoran alkuerät 7 radalla |
11.15 |
T-11 |
pituushyppy / B-halli |
* = aikaistettu |
2 peräkkäistä ryhmää. Ryhmä 2 n.klo 12.15 |
11.20 |
T-14 |
60m alkuerät / etusuora |
* = aikaistettu |
|
|
11.25 |
P-13 |
kiekonheitto |
|
|
|
11.30 |
P-15 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
11.50 |
P-12 |
60m alkuerät / takasuora |
|
Takasuoran alkuerät 7 radalla |
12.00 |
T-12 |
korkeushyppy / A paikka |
|
2 ryhmää |
|
12.15 |
P-14 |
60m alkuerät / etusuora |
|
|
|
12.20 |
P-11 |
60m alkuerät / takasuora |
|
Takasuoran alkuerät 7 radalla |
12.35 |
T-14 |
pituushyppy / A paikka |
|
3 peräkkäistä ryhmää. Ryhmä 2 klo n. 13.35, ryhmä 3 n. 14.45 |
12.40 |
T-13 |
kuulantyöntö / B paikka |
|
|
|
|
P-15 |
60m alkuerät / etusuora |
|
|
|
12.50 |
P-13 |
60m alkuerät / takasuora |
|
Takasuoran alkuerät 7 radalla |
|
P-14 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
13.05 |
T-15 |
60m alkuerät / etusuora |
|
|
|
13.45 |
P-12 |
kiekonheitto |
** = myöhäistetty |
|
|
14.10 |
T-10 |
60m B-finaali |
|
Takasuora |
|
|
P-10 |
pituushyppy / B-halli |
* = aikaistettu |
2 ryhmää |
|
14.12 |
T-10 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
14.15 |
T-10 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
|
P-10 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
14.17 |
P-10 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
14.20 |
T-11 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
14.22 |
T-11 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
14.25 |
P-14 |
korkeushyppy / A paikka |
|
|
|
|
P-11 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
14.27 |
P-11 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
14.35 |
T-12 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
14.37 |
T-12 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
14.40 |
P-12 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
14.42 |
P-12 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
14.45 |
T-13 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
14.47 |
T-13 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
14.50 |
P-13 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
14.52 |
P-13 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
15.00 |
T-14 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
15.02 |
T-14 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
15.05 |
P-14 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
15.07 |
P-14 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
15.10 |
T-15 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
15.12 |
T-15 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
15.15 |
P-15 |
60m B-finaali |
** = myöhäistetty |
Takasuora |
|
15.17 |
P-15 |
60m A-finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
15.20 |
N-17 |
60m finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
|
P-11 |
kuulantyöntö / B paikka |
* = aikaistettu |
|
|
15.25 |
M-17 |
60m finaali |
** = myöhäistetty |
Etusuora |
|
15.40 |
T-11 |
kiekonheitto |
|
|
|
|
P-12 |
korkeushyppy / B paikka |
|
|
|
|
T-14 |
800m |
** = myöhäistetty |
|
|
15.55 |
P-14 |
800m |
** = myöhäistetty |
|
|
16.10 |
T-13 |
pituus / B-halli |
|
2+2 ryhmää. Ryhmät 3 ja 4 klo n. 17.00 |
|
T-15 |
800m |
** = myöhäistetty |
|
|
16.25 |
T-12 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
|
P-15 |
800m |
** = myöhäistetty |
|
|
16.30 |
N-17 |
korkeushyppy / A paikka |
|
|
|
16.40 |
P-15 |
300m aidat |
** = myöhäistetty |
|
|
16.50 |
T-15 |
300m aidat |
** = myöhäistetty |
|
|
17.00 |
T-14 |
300m aidat |
|
|
|
17.15 |
P-14 |
300m aidat |
|
|
|
17.20 |
T-14 |
kiekonheitto |
|
|
|
17.30 |
N-17 |
300m aidat |
|
|
|
17.35 |
P-14 |
kolmiloikka |
|
|
|
17.40 |
M-17 |
300m aidat |
|
|
|
18.05 |
T-11 |
4x60m aitaviesti |
|
|
|
18:25 |
M-17 |
korkeushyppy / A paikka |
|
|
|
18.30 |
P-11 |
4x60m aitaviesti |
** = myöhäistetty |
|
|
18.40 |
M-17 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
18.55 |
P-13 |
4x60m aitaviesti |
** = myöhäistetty |
|
|
19.05 |
P-15 |
kolmiloikka |
|
|
|
19.10 |
T-15 |
kiekonheitto |
|
|
|
19.15 |
T-13 |
4x60m aitaviesti |
|
|
|
19:25 |
T-14 |
Seiväshyppy / B-halli |
* = aikaistettu |
|
|
19:55 |
T-15 |
Seiväshyppy / A-halli |
** = myöhäistetty |
|
|
20.00 |
T-15 |
4x80m aitaviesti |
|
|
|
20.30 |
P-15 |
4x80m aitaviesti |
|
|
|
20.45 |
P-14/15 |
kiekonheitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SUNNUNTAI 08.03.2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.45 |
T-10 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora) |
|
|
|
|
T-12 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna |
|
|
|
|
P-14 |
pituushyppy, vauhti kaarteesta juoksusuuntaan |
|
|
|
|
T-14 |
korkeushyppy / A+B paikka |
|
2 ryhmää |
|
|
T-15 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
10.10 |
P-12 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna |
|
|
|
|
T-12 |
keihäänheitto |
|
|
|
10.15 |
P-10 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora) |
** = myöhäistetty |
|
|
10.20 |
T-13 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna |
|
|
|
|
T-10 |
pituushyppy / B-halli |
|
2+2 ryhmää. Ryhmät 3 ja 4 n. klo 10.55 |
10.30 |
T-11 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora) |
** = myöhäistetty |
|
|
10.45 |
P-13 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna |
* = aikaistettu |
|
|
11.00 |
P-11 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora) |
** = myöhäistetty |
|
|
11.05 |
T-15 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna |
|
|
|
11.25 |
T-14 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna |
** = myöhäistetty |
|
|
11.25 |
P-13 |
pituushyppy |
|
|
|
11.30 |
T-14 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
|
T-11 |
korkeushyppy / A+B paikka |
|
2 ryhmää |
|
11.45 |
P-15 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna |
** = myöhäistetty |
|
|
11.55 |
P-14 |
60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna |
** = myöhäistetty |
|
|
12.10 |
T-13 |
keihäänheitto |
|
|
|
12.15 |
T-12 |
1000m |
|
|
|
12.30 |
P-12 |
1000m |
|
|
|
12.45 |
P-11 |
1000m |
|
|
|
|
T-12 |
pituushyppy / B-halli |
|
2+2 ryhmää. Ryhmät 3 ja 4 n.klo 13.40 |
12.55 |
T-11 |
1000m |
|
|
|
13.15 |
T-10 |
1000m |
|
|
|
13.20 |
P-15 |
pituushyppy |
|
|
|
13.30 |
P-10 |
1000m |
|
|
|
|
T-11 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
|
T-15 |
korkeushyppy / A paikka |
|
|
|
13.40 |
P-13 |
korkeushyppy / B paikka |
|
|
|
13.45 |
T-13 |
1000m |
|
|
|
13.55 |
P-11 |
keihäänheitto |
* = aikaistettu |
|
|
14.00 |
P-13 |
1000m |
|
|
|
14.20 |
T-14 |
300m |
|
|
|
15.00 |
T-14 |
kolmiloikka |
** = myöhäistetty |
2 ryhmää. Ryhmä 2 n. klo 15.45 |
15.10 |
P-14 |
300m |
|
|
|
15.35 |
T-15 |
300m |
|
|
|
|
P-10 |
keihäänheitto |
* = aikaistettu |
|
|
15.40 |
T-13 |
korkeushyppy / A paikka |
|
2 ryhmää |
|
|
P-12 |
kuulantyöntö / A paikka |
|
|
|
16.10 |
P-15 |
300m |
** = myöhäistetty |
|
|
16.10 |
P-11 |
pituushyppy / B-halli |
|
2 ryhmää |
|
16.55 |
T-11 |
4x100m |
|
|
|
17.10 |
T-14 |
keihäänheitto |
|
|
|
17.20 |
P-13 |
4x100m |
|
|
|
17.30 |
T-15 |
kolmiloikka |
|
|
|
17.40 |
P-15 |
4x100m |
|
|
|
17.55 |
P-14/15 |
seiväshyppy / A-halli |
** = myöhäistetty |
|
|
18.00 |
T-13 |
4x100m |
|
|
|
18.30 |
P-11 |
4x100m |
|
|
|
18.45 |
T-15 |
4x100m |
|
|
|
18.55 |
P-14 |
keihäänheitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|