ALUSTAVA AIKATAULU 13.1.
LOPULLINEN AIKATAULU JULKAISTAAN 11.2.
La 15.2. Palkintojen jako
15:45 Kilpailun avaus
15:50 N 3000 m kävely 16:36-16:41
16:00 N pituus 17:05-17:08
16:15 M 5000 m kävely 16:36-16:41
16:40 N kuula 17:24-17:29
16:45 N seiväs 18:20-18:23
16.50 N 400 m loppukilp. Suora (18) 1. erä 17:24-17:29
16:56 2. erä
17:02 3. erä
17:08 4. erä
17:15 M 400 m loppukilp. Suora (28) 1. erä 17:24-17:29
17:21 2. erä
17:27 3. erä
17:33 4. erä
17:20 M korkeus 18:20-18:23
17:45 N 60 m alkuerät 1. erä
17:51 2p + 2t = 8 2. erä
17:55 M kolmiloikka 18:33
17:57 3. erä
18:03 4. erä
18:10 M 60 m alkuerät 1. erä
18:16 2p + 2t = 8 2. erä
18:22 3. erä
18:35 N 1500 m 18:28-18:31
18:45 M 1500 m (10) 1 erä 18:28-18:31
19:05 N 60 m finaali 18:33
19:15 M 60 m finaali 18:33
Su 16.2. Palkintojen jako
12:35 N 200 m alkuerät 1. erä
12:41 28-> 5 erää 1p +1t = 6 2. erä
12:47 3. erä
12:53 4. erä
13:00 M 200 m alkuerät 1. erä
13:06 20-> 4 erää 1p +2t = 6 2. erä
13:12 3. erä
13:18 4. erä
13:20 Kilpailupäivän avaus
13:30 N 300 m aidat 1. erä 15:40-15:43
13:36 suora loppukilpailu 2. erä
13:42 3. erä
13:45 M seiväs 17:05-17:07
13:55 N kolmiloikka 16:24-16:27
14:00 M 300 m aidat 1. erä 15:40-15:43
14:06 suora loppukilpailu 2. erä
14:12 3. erä
14:15 N korkeus 16:24-16:27
14:25 M 3000 m 16:02-16:05
14:50 N 3000 m 16:02-16:05
15:10 M 60 m aidat alkuerät 1. erä
15:16 15-> 2 erää 3p +2t = 8 2. erä
15:25 N 60 m aidat alkuerät 1. erä
15:31 17 -> 3 erää 2p +2t = 8 2. erä
15:37 3. erä
15:45 N 800 m 16:48-16:51
15:50 M pituus 17:20
15:55 M 800 m 1 erä 16:48-16:51
16:10 M kuula 17:20
16:10 N 200 m finaali 17:20
16:20 M 200 m finaali 17:20
16:35 N 60 m aidat finaali 17:20
16:45 M 60m aidat finaali 17:20
16:55 N 4×300 m B-erä 17:20
17:01 A-erä
17:10 M 4×300 m B-erä 17:20
17:16 A-erä