Aikataulu – TJIG 2018

ALUSTAVA AIKATAULU      
Lopullinen aikataulu julkaistaan 7.3.2018      
           
PERJANTAI 09.03.2018
18:00 T-15 Keihäs
N-17 60m aitajuoksu alkuerät
18:20 T-15 Seiväshyppy
M-17 60m alkuerät
18:30 N-17 Kuula
18:35 N-17 60m alkuerät
18:55 M-17 Pituus
19:10 N-17 800m
19:20 M-17 800m
P-15 Keihäs
19:35 N-17 300m
19:40 M-17 300m
19:55 N-17 60m aitajuoksu finaali
20:00 M-17 60m aitajuoksu finaali
LAUANTAI 10.03.2018
09.30 T-15 pituushyppy, vauhti kaarteesta
09.45 T-12 60m alkuerät / etusuora
P-10 60m alkuerät / takasuora
P-11 korkeushyppy / B paikka
P-12 pituushyppy / B-halli
T-10 kiekonheitto
09.50 P-13 kuulantyöntö / B paikka
10.00 P-15 korkeushyppy / A paikka
10.20 T-11 60m alkuerät / takasuora
10.30 T-13 60m alkuerät / etusuora
10.35 P-10 kuulantyöntö / A paikka
11.05 T-10 60m alkuerät / takasuora
11.10 T-14 60m alkuerät / etusuora
11.30 T-11 pituushyppy / B-halli
11.45 P-12 60m alkuerät / takasuora
P-15 kuulantyöntö / B paikka
11.50 P-14 60m alkuerät / etusuora
12.10 T-13 kuulantyöntö / A paikka
12.15 T-12 korkeushyppy / A paikka
12.20 P-11 60m alkuerät / takasuora
P-15 60m alkuerät / etusuora
12.30 N-17 pituushyppy
T-11 kiekonheitto
12.45 T-15 60m alkuerät / etusuora
12.50 P-13 60m alkuerät / takasuora
13.15 P-14 kuulantyöntö / B paikka
T-10 60m finaali
13.55 P-10 60m finaali
14.00 T-11 60m finaali
14.05 P-11 60m finaali
14.10 T-12 60m finaali
14.15 P-12 60m finaali
T-14 pituushyppy / A paikka
14.20 T-13 60m finaali
P-12 kiekonheitto
14.25 P-13 60m finaali
14.35 T-14 60m finaali
T-10 kuulantyöntö / A paikka
14.40 P-14 60m finaali
14.45 T-15 60m finaali
P-10 pituushyppy / B-halli
14.50 P-15 60m finaali
14.55 N-17 60m finaali
15.00 M-17 60m finaali
15.15 T-14 800m
P-14 korkeushyppy / A paikka
15.30 P-14 800m
15.45 T-15 800m
16.00 P-15 800m
P-13 kiekonheitto
16.25 T-13 pituus / B-halli
T-12 kuulantyöntö / A paikka
16.30 P-11 kuulantyöntö / B paikka
P-15 300m aidat
16.45 T-15 300m aidat
16.55 P-12 korkeushyppy / A paikka
17.00 P-14 300m aidat
17.15 T-14 300m aidat
17.30 N-17 300m aidat
17.35 T-14 kiekonheitto
17.40 M-17 300m aidat
17.50 P-14 kolmiloikka
18.00 T-11 4x60m aitaviesti
18.20 P-11 4x60m aitaviesti
18.25 M-17 kuulantyöntö / A paikka
18.45 P-13 4x60m aitaviesti
19.00 M-17 korkeushyppy / A paikka
19.10 T-13 4x60m aitaviesti
19.25 P-15 kolmiloikka
19.30 T-15 kiekonheitto
20.00 T-15 4x80m aitaviesti
20.30 P-15 4x80m aitaviesti
20.55 P-14/15 kiekonheitto
SUNNUNTAI 11.03.2018
 9.45 T-10 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)
T-12 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
P-14 pituushyppy, vauhti kaarteesta juoksusuuntaan
T-14 korkeushyppy / A+B paikka
T-15 kuulantyöntö / A paikka
10.10 P-12 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
P-10 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)
T-12 keihäänheitto
10.20 T-13 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
T-10 pituushyppy / B-halli
10.25 T-11 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)
10.40 P-13 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
10.55 T-15 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
11.10 P-11 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)
T-14 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
11.20 P-13 pituushyppy
11.30 T-14 kuulantyöntö / A paikka
T-11 korkeushyppy / A+B paikka
11.35 P-15 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
11.45 P-14 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
12.10 T-13 keihäänheitto
12.15 T-12 1000m
12.30 P-12 1000m
12.45 T-11 1000m
T-12 pituushyppy / B-halli
13.00 P-11 1000m
13.15 T-10 1000m
13.20 P-15 pituushyppy
13.30 P-10 1000m
T-11 kuulantyöntö / A paikka
T-15 korkeushyppy / A paikka
13.40 P-13 korkeushyppy / B paikka
13.45 T-13 1000m
14.00 P-13 1000m
14.15 P-11 keihäänheitto
14.30 P-15 300m
14.50 T-15 300m
14.55 T-14 kolmiloikka
15.25 P-14 300m
15.40 T-13 korkeushyppy / A paikka
P-12 kuulantyöntö / A paikka
15.45 P-10 keihäänheitto
15.50 T-14 300m
16.10 P-11 pituushyppy / B-halli
16.55 T-11 4x100m
17.20 P-13 4x100m
T-14 keihäänheitto
17.30 T-15 kolmiloikka
17.40 P-15 4x100m
18.00 T-13 4x100m
18:20 P-15 seiväshyppy
18.25 P-11 4x100m
18.40 T-15 4x100m
18.55 P-14 keihäänheitto