Aikataulu – TJIG 2018

LOPULLINEN AIKATAULU      
7.3.2018          
           
PERJANTAI 09.03.2018 * = aikaistettu    
      ** = myöhäistetty
18:00 T-15 Keihäs
N-17 60m aitajuoksu alkuerät
18:20 T-15 Seiväshyppy
M-17 60m alkuerät
18:30 N-17 Kuula
18:35 N-17 60m alkuerät
19:00 M-17 Pituus **
19:10 N-17 800m
19:20 M-17 800m
19:30 P-15 Keihäs **
19:40 N-17 300m **
19:55 M-17 300m **
20:10 N-17 60m aitajuoksu finaali **
20:15 M-17 60m aitajuoksu finaali ** 2 erää suoraan loppukilpailuna
LAUANTAI 10.03.2018
09.30 T-15 pituushyppy, vauhti kaarteesta 2 ryhmää Ryhmä 2 klo n. 10.50
09.45 T-12 60m alkuerät / etusuora
P-10 60m alkuerät / takasuora
P-11 korkeushyppy / B paikka
P-12 pituushyppy / B-halli 2 ryhmää
T-10 kiekonheitto
10.00 P-13 kuulantyöntö / B paikka **
P-15 korkeushyppy / A paikka
10.20 T-11 60m alkuerät / takasuora
10.30 T-13 60m alkuerät / etusuora
10.35 P-10 kuulantyöntö / A paikka
11.05 T-10 60m alkuerät / takasuora
11.15 T-14 60m alkuerät / etusuora **
11.30 T-11 pituushyppy / B-halli 2+2 ryhmää Ryhmä 3 ja 4 klo n.13.05
11.45 P-12 60m alkuerät / takasuora
P-15 kuulantyöntö / B paikka
11.50 P-14 60m alkuerät / etusuora
T-12 korkeushyppy / A paikka * 2 ryhmää
12.05 T-11 kiekonheitto *
12.10 T-13 kuulantyöntö / A paikka
12.20 P-11 60m alkuerät / takasuora
P-15 60m alkuerät / etusuora
12.20 N-17 pituushyppy *
12.45 T-15 60m alkuerät / etusuora
12.50 P-13 60m alkuerät / takasuora
13.15 P-14 kuulantyöntö / B paikka
T-10 60m finaali
13.55 P-10 60m finaali
P-12 kiekonheitto *
14.00 T-11 60m finaali
14.05 P-11 60m finaali
14.10 T-12 60m finaali
14.15 P-12 60m finaali
14.20 T-14 pituushyppy / A paikka ** 2 ryhmää Ryhmä 2 klo n. 16.00
T-13 60m finaali
14.25 P-13 60m finaali
14.35 T-14 60m finaali
T-10 kuulantyöntö / A paikka
14.40 P-14 60m finaali
14.45 T-15 60m finaali
P-10 pituushyppy / B-halli 2 ryhmää
14.50 P-15 60m finaali
14.55 N-17 60m finaali
15.00 M-17 60m finaali
P-14 korkeushyppy / A paikka *
15.15 T-14 800m
15.30 P-14 800m
15.40 P-13 kiekonheitto *
15.45 T-15 800m
16.00 P-15 800m
P-11 kuulantyöntö / B paikka *
16.25 T-13 pituus / B-halli 2+2 ryhmää Ryhmä 3 ja 4 klo n. 17.55
T-12 kuulantyöntö / A paikka
16.30 P-15 300m aidat
16.40 T-15 300m aidat *
16.55 P-12 korkeushyppy / A paikka
P-14 300m aidat *
17.10 T-14 300m aidat *
17.25 N-17 300m aidat *
T-14 kiekonheitto *
17.40 M-17 300m aidat
17.50 P-14 kolmiloikka
18.00 T-11 4x60m aitaviesti
18.20 P-11 4x60m aitaviesti
18.25 M-17 kuulantyöntö / A paikka
18.45 P-13 4x60m aitaviesti
19.00 M-17 korkeushyppy / A paikka
19.10 T-13 4x60m aitaviesti
19.15 T-15 kiekonheitto *
19.25 P-15 kolmiloikka
20.00 T-15 4x80m aitaviesti
20.30 P-15 4x80m aitaviesti
20.55 P-14/15 kiekonheitto
SUNNUNTAI 11.03.2018
 9.45 T-10 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)
T-12 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
P-14 pituushyppy, vauhti kaarteesta juoksusuuntaan
T-14 korkeushyppy / A+B paikka 2 ryhmää
T-15 kuulantyöntö / A paikka
10.10 P-12 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
P-10 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)
T-12 keihäänheitto
10.20 T-13 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna
T-10 pituushyppy / B-halli 2 ryhmää
10.25 T-11 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora)
10.50 P-13 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna **
11.05 T-15 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna **
P-11 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna (takasuora) *
11.20 T-14 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna **
P-13 pituushyppy
11.30 T-14 kuulantyöntö / A paikka
T-11 korkeushyppy / A paikka 1 ryhmä
11.45 P-15 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna **
11.55 P-14 60m aitajuoksu, suoraan loppukilpailuna **
12.10 T-13 keihäänheitto
12.15 T-12 1000m
12.30 P-12 1000m
12.35 T-12 pituushyppy / B-halli * 2+2 ryhmää Ryhmä 3 ja 4 klo n.14.05
12.45 T-11 1000m
13.00 P-11 1000m
13.15 T-10 1000m
T-15 korkeushyppy / B paikka *
13.25 P-15 pituushyppy **
13.30 P-10 1000m
T-11 kuulantyöntö / A paikka
13.40 P-13 korkeushyppy / A paikka
13.45 T-13 1000m
14.00 P-13 1000m
14.10 P-11 keihäänheitto *
14.30 P-15 300m
14.50 P-14 300m *
14.55 T-14 kolmiloikka 1 ryhmä
15.15 T-15 300m **
15.40 T-13 korkeushyppy / A paikka 1 ryhmä
P-12 kuulantyöntö / A paikka
15.45 P-10 keihäänheitto
15.50 T-14 300m
16.10 P-11 pituushyppy / B-halli 2 ryhmää
16.55 T-11 4x100m
17.10 T-15 kolmiloikka *
17.20 P-13 4x100m
T-14 keihäänheitto
17.40 P-15 4x100m
17.55 T-13 4x100m *
18:20 P-15 seiväshyppy
18.30 P-11 4x100m **
18.40 T-15 4x100m
18.55 P-14 keihäänheitto