YHTEYSTIEDOT

YHTEYSTIEDOT

TAMPEREEN PYRINTÖ, Koripallojaoston johtokunta

KORIPALLOJAOSTON YHTEYSTIEDOT

Tampereen Pyrintö ry/ Koripallojaosto
Pyhäjärvenkatu 5 H
33200 Tampere

JAOSTON JOHTOKUNNAN PUHEENJOHTAJA

Vesa Kiviranta
vesakiviranta(at)gmail.com

DELFIN BASKET-TURNAUS

Elisa Hakanen, 050 352 0982
elisa.hakanen(at)pyrinto.fi

TALOUSASIAT

Saila Asumaniemi, 040 717 2151
saila.asumaniemi(at)pyrinto.fi

Tommi Nyman, 050 311 0919
tommi.nyman(at)partio.fi

SALIVARAUKSET+JOUKKUEENJOHTAJIEN YHTEYSHENKILÖ
saila.asumaniemi(at)pyrinto.fi (varaustoiveet vain sähköpostilla)

MIESTEN EDUSTUSJOUKKUE

joukkueenjohtaja
Elisa Hakanen, 050 352 0982
elisa.hakanen(at)tpyrinto.fi

NAISTEN EDUSTUSJOUKKUE

joukkueenjohtaja
Taina Hurme, 044  575 0527
taina.hurme(at)kolumbus.fi

WEB-SIVUJEN PÄIVITYS

Elisa Hakanen, 050 352 0982
elisa.hakanen(at)pyrinto.fi

Mikko Virta, 050 521 0677
mikko.k.virta(at)gmail.com

JOHTOKUNNAN JÄSENET VUONNA 2021

Elisa Hakanen, elisa.hakanen(at)pyrinto.fi
Taina Hurme, taina.hurme(at)kolumbus.fi
Mira Koskela, mira.koskela(at)pyrinto.fi
Miikka Mäkirinta, miikka.a.k.m(at)gmail.com
Juha-Petri Nieminen, nieminenjp(at)gmail.com
Tiia Nikkilä, nikkilatiia(at)gmail.com
Tommi Nyman, tommi.nyman(at)partio.fi
Jorma Pokkinen, pokkinen.jorma(at)outlook.com
Monika Sola, monika.sola(at)gmail.com
Annika Takala, annika.takala(at)iki.fi
Mikko Virta, mikko.k.virta(at)gmail.com

Johtokunnan tiedotuksia

 

  • Koripallojaoston johtokunta kokoontuu kuukausittain aina kuukauden alkupäivinä Pyrinnön toimistolla.

 

Pyrinnön edustusta Koripalloliitossa:

  • Koripalloliiton hallituksessa jäsenenä on Elisa Hakanen
  • Koripalloliiton pääsarjaryhmän sekä miesten Korisliigan johtoryhmän jäsenenä on Elisa Hakanen
  • Koripalloliiton nuorten kilpailuryhmän jäsenenä ja valtakunnan sarjojen sarjavastaavana on Saila Asumaniemi (MU19) ja Ami Seppälä (MU15)
  • Koripalloliiton läntisen alueen hallituksen puheenjohtaja on Monika Sola ja hallituksen varajäsenenä on Tiia Nikkilä
  • Koripalloliiton läntisen alueen nuorten kilpailuryhmän sarjavastaavana on Monika Sola, Tiia Nikkilä
  • Koripalloliiton seurapalveluyksikön jäsenenä on Elisa Hakanen